تاریخچه
مجموعه تولیدی جاوید بافت با مدیریت مهندس علیرضا پورجاوید به طور تخصصی از سال 1383 فعالیت خود را با هدف اعتلای بهداشت و سلامت عمومی در زمینه تولید لباس بیمارستانی آغاز کرده است از آنجا که عزم راسخ و صادقانه این مجموعه جلب رضایت عمومی از محصولات خویش میباشد و با بهره گیری از علم روز و نیروی با تجربه ، متخصص و متعهد در بخش های کنترل کیفی ، فروش ، طراحی ، بازرگانی داخلی و خارجی و استفاده از آخرین تکنولوژی های روز دنیا و ماشین آلات مدرن در تولید محصولات و همین طور بروزرسانی مستمر دانش و مهارت خود در امور طراحی لباس بیمارستانی و صنعت پوشاک  یار و مشاور شما خواهد بود.
از جمله دلایلی که ما را از سایر هم صنفان خود متمایز می کند، سرعت و دقت در تولید ،حس مسئولیت پذیری ما و همراهی و همفکری با مشتری از ابتدای کار میباشد. این واحد از سال 1392 با یاری خدا تولید پارچه های بیمارستانی را با بهترین کیفیت و جنس های متفاوت  آغاز کرده  و با توجه به اهداف بلند و مشتری مداری  به تولید با کیفیت بیشتر و قیمت منصفانه این راه را ادامه خواهیم داد و این مجموعه با هدف  سرعت در تولید و کیفیت برتر  در خدمت شما  میباشد.
مجموعه تولیدی جاوید بافت در زمینی به مساحت 2000 متر مربع تاسیس شده است. محوطه کارخانه از دو سوله به مساحت های 1500 متر و 150 متر اداری با ظرفیت تولید سالانه 1 میلیون  دست لباس پزشکی مشغول به فعالیت میباشد
شرکت جاوید بافت کامبادن همیشه پیشگام در صنعت پوشاک ایران بوده بر این اساس فاز جدید کارخانه در زمینه تولید انواع پوشش های یکبار مصرف بیمارستانی با حضور مدیر کل محترم صنعت معدن و تجارت استان کرمانشاه و مدیر کل محترم کمیته امداد امام خمینی ، مدیر کل محترم امور اقتصادی استانداری ، مدیر کل محترم سازمان فنی و حرفه ای و معاونین محترم ادارات استان کرمانشاه افتتاح شد و با ظرفیت تولید سالانه 50میلیون ماسک سه لایه جراحی و 10 میلیون انواع البسه یکبار مصرف بیمارستانی به بهره برداری رسید. امید داریم که بتوانیم گام بلندی در زمینه تولیدات پوشاک بیمارستانی با هدف کیفیت بالا و نرخ مناسب در جهت کم کردن هزینه های جانبی هم وطنان عزیزمان برداریم.

محتوا
شخصیت برند، ویژگیهای انسانی است که به برند نسبت داده میشود و این ویژگیها، بخشی از هویت برند را تشکیل میدهند بدین منظور در خلق برند جاوید بافت سعی شده است تا شخصیت شایستگی در آن مدیریت شود. به واقع گروه تولیدی جاوید بافت با تعریف شخصیت انسانی خود، وعده ای را به وفاداران خود میدهد تا بنحوی ایده آل و پرستیژی شایستگی مطلوب مخاطب را محقق سازد. مدیریت برند جاوید بافت ، تاکید و الزام بر پیاده سازی منشور اخلاقی و استانداردهای کیفی مدیریتی را سرلوحه امور قرار داده است. جاوید بافت با شعار سازمانی"سرعت در تولید و کیفیت برتر " همواره در پاسخ به حسن انتخاب مشتریان وفادارش در تکاپو و تلاش برای جاودانگی است.