1400/06/14 16:13

لباس پرسنل اتاق عمل و بخش ها

زیبایی و آراستگی لباس ها و نشستن لباس بر تن از خصوصیات این مدل لباس ما میباشد با توجه به تخصص تیم ما و بهره گیری از دانش متخصصان با تجربه این لباس با استفاده از پارچه ترگال عالی با کیفیت مطلوب و ماشین آلات پیشرفته در انطباق با هنجارهای صنعت مجموعه ای طراحی شده است لباس پرسنل اتاق عمل یکی دیگر از محصولات جاوید بافت میباشد که با مدل های موجود در بازار متفاوت است به صورتیکه یک بار بر تن کنید متوجه خواهید شد که قرار گیری لباس بسیار شیک و مرتب است و از آنجا که کیفیت سر لوحه کار ماست جنس پارچه لباس اتاق عمل از ضد آب ژاول درجه یک میباشد و با دوخت بسیار منظم و دقیق باعث جلب رضایت مشتریان  میشود.
مدل ها و سایز و جنس پارچه با توجه به درخواست مشتری قابل تغییر میباشد و هیچ محدودیتی در تولید مدل های مختلف وجود ندارد.  تمام محصولات جاوید بافت در برابر پارامترهای مختلف و با هوشیاری کنترل کیفیت میشوند

لباس اتاق عمل سبز،آبی کمرنگ و یا خاکستری کمرنگ میباشد.این رنگ‌ها چشم را کمتر خسته میکنند و برای چشم مقوی میباشند . لباس‌ها و پوشش‌های بیمارستانی به رنگ سبز یا آبی بوده و عمدتاً از جنس پنبه می‌باشند. ویژگی مهم این لباس‌ها قابلیت چند باره استریل می‌باشد.

  • نگاه کردن به رنگ آبی و سبز می‌تواند باعث تقویت دید جراح به اشیای قرمز از جمله احشای خون‌آلود شود.
  • بطور کلی رنگ و مدل لباسهای اتاق عمل باید بگونه ای باشد که افراد استریل را از افراد غیراستریل مشخص سازد..


ویژگی های لباس پرسنل اتاق عمل:

شیک بودن لباس
کیفیت بی نظیر
مقاومت در برابر پارگی
شستشوی راحت
وزن سبک
اتو کشی  آسان

لباس بیمارستانی مردانه و زنانه برای پرسنل اتاق عمل

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید