1398/04/10 16:41

لباس اتاق عمل

بلوز و شلوار اتاق عمل ( Scrub )
اسکراب یکنواخت بیمارستان  در مدل های مختلف نسبت به سلیقه های مختلف و رنگ های متنوع جهت تمایز کارکنان اتاق عمل موجود میباشد. شلوار اسکراب ها را با دو فرم جذب و آزاد  تولید میشود. قواره ی جذب شلوار مانند شلوار پارچه ای رسمی به صورت اندامی و راسته میباشد و قواره ی آزاد آن مانند شلوار های اسلش راحتی و آزادی بیشتری دارد هر کدام از این دو قواره را به صورت بند دار و تمام کش و به صورت زیپدار و دکمه دار موجود میباشد که قبل از ارسال ، به مشتریان عزیز راهنمایی و توضیح داده خواهد شد. سلایق مختلفی میان مردم وجود دارد به همین دلیل جاوید بافت اقدام به تولید لباس های متنوع در زمینه ی پوشاک پزشکی و بیمارستانی کرده است.
جاوید بافت دستیابی به رضایت مشتریان را جزو اولویت هایش قرار داده و روز به روز برای کیفیت این محصولات در تلاش و همچنان پیشگام و پیشرو در این صنعت میباشد.
بلوز های اسکراب ها نیز در مدل های مختلف و قواره های جذب و ورزشی و کلاسیک و آزاد در رنگ های متنوع تولید میشود.
انواع مدل های بلوز شامل مدل یقه هفت ساده ، مدل یقه هفت رو هم خور ، مدل یقه دیپلمات ، مدل یقه انگلیسی ، مدل یقه زیپ دار ، مدل یقه سه دکمه ، مدل یقه دکمه از کنار ، مدل یقه گرد و... میباشد.
  • لباس اتاق عمل

    لباس اتاق عمل ( اسکراب اتاق عمل ) مدل: بلوز و شلوار بیمارستانی کدC108 جنس: درجه یک اعلاء وزن بلوز و شلوار: 350گرم کمر شلوار:کشدار و بند دار و دو جیب بلوز:یقه هفت تک جیب،چاکدار از پهلو

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید