مقالات و اخبار جاویدبافت
1398/04/10 16:43

انواع اتوکارى

تجهیزات تخصصى اتوکشى  که برای شکل خاصی از لباس در نظر گرفته اند معمولاً هزینه بالایی دارند و اپراتوربرای کار با آن باید مهارت بیشتری داشته باشد.بر اساس نوع و میزان عملیات اتو لباس ها می توان به گروه های زیر تقسیم نمود:
 1- لباسهایى که به اتوکشى نیاز ندارند. این گروه شامل لباسهاى شنا، لباسهاى رقص و لباسهاى زیر مى‏باشد. در کارخانه‏هایى که فقط لباسهایى از این نوع را تولید مى‏کنند ممکن است هیچ نوع ابزار اتوکشى وجود نداشته باشد.
 2- لباسهایى که به حداقل اتوکشى یا تکمیل نیاز دارند: این گروه فقط نیاز به بخاردهى مختصرى دارند. لباسهای خواب، لباسهاى ساده‏اىمانند زیر پیراهنى، تى‏شرتها، سایر لباسهاى راحتى کشباف، لباسهاى پنبه‏دوزى شده از این دست می باشد.
3- لباسهایى که به نحو گسترده‏اى نیاز به عمل اتوکارى و اتوى نهایى دارند: این گروه  لباسها برای ظاهر بهتر باید به شکل  و فرم بدن در آیند.این لباسها  اغلب از پارچه‏هایى تشکیل شده‏اند که بخوبى قابل شکل‏گیرى مى‏باشند.کتهاى مردانه، شلوار، جلیقه، انواع دامنها، اورکتها و بارانیها از این دست مى‏باشند .در بسیارى از انواع این لباسها با تغییر سبک  به گروه وسیعى از تجهیزات تخصصى نیاز است.

نظرات

نظر شما جهت ثبت نظر خود در وب سایت عضو شوید
برچسب ها :